Antolakuntza

Zuzendaritza taldea

Zuzendaria:

María Arratíbel

direccion@pamplona.es

Ikasketaburua:

Nuria Abadía 

jefaturaestudios@pamplona.es

Idazkaria:

Álvaro de Santiago

secretaria.escuelademusica@pamplona.es

Administrazioa

Nerea Echarte

Cristina Larrea

escuelamusica@pamplona.es

Atezaindegia

María Soledad Almándoz

Eduardo Liaño

Ignacio Sánchez

Ikastetxeko Eskola Kontseilua

Hezkuntza, Herritarren Partaidetza eta Gazteria Alorreko zinegotzia

Fernando Sesma

Hezkuntza, Herritarren Partaidetza eta Gazteria Alorreko zuzendaria

Sara Climent

Udaleko pedagogoa

Nuria Goñi

Eskolako zuzendaria

María Arratíbel

Eskolako ikasketaburua

Dña. Marisol Malón

Eskolako Idazkaria

D. Álvaro de Santiago

Irakasleen ordezkaria

D. Alfonso Iturria

Irakasleen ordezkaria

D. Javire Navascués

Irakasleen ordezkaria

Ángel Otxotorena

Irakasle ez diren langileen ordezkaria

Dña. Cristina Larrea

Ikasleen ordezkaria

Dña. María José Gastearena García

Gurasoen ordezkaria

D. Nicolás Alba Rico

Dña. Raquel Hernández Olave

Dña. María Morra

Irakasleak

Irudia

Musikaren Lengoaia

Mari Mar Ayerdi m.ayerdi@pamplona.es

Leire Celestino l.celestino@pamplona.es

Gisela Martínez g.martinez@pamplona.es

Luis Notario l.notario@pamplona.es

José Antonio Olaizola j.olaizola@pamplona.es

María Suberviola m.suberviola@pamplona.es

Belén Valencia belen.valencia@pamplona.es

Irudia

Pianoa

Nuria Abadía Lacosta n.abadia@pamplona.es

Mariola Biurrun m.biurrun@pamplona.es

Adela Martín adela.martin@pamplona.es

Ana Teresa Rodríguez at.rogriguez@pamplona.es

Héctor Pérez h.perez@pamplona.es

Ainhoa Martínez a.martinez2@pamplona.es

Joel Reynoso j.reynoso@pamplona.es

Irudia

Hari-instrumentuak

Biola

Marisa Echeverría ml.echeverria@pamplona.es

Biolontxeloa

Javier Navascués j.navascues@pamplona.es

Kontrabaxua

Cruz Ojer c.ojer@pamplona.es

Biolina

Mónica Sánchez m.sanchez@pamplona.es

Álvaro Santiago a.santiago@pamplona.es

Laura zudaire l.zudaire@pamplona.es

Gitarra

Beatriz Fernández b.fernandez@pamplona.es

Marisol Malón m.malon@pamplona.es

Irudia

Haize-instrumentuak (zura)

Akordeoia

Iagoba Bilbao i.bilbao@pamplona.es

M.ª Jesús Erdozain m.erdozain@pamplona.es

Oboea

María Arratibel m.arratibel@pamplona.es

Andrea Bellosta a.bellosta@pamplona.es

Klarinetea

Almudena Ibañez a.ibanez@pamplona.es

Salvador Contreras a.contreras@pamplona.es

Fagota

Ferrán Tamarit  f.tamarit@pamplona.es

Flauta

Francisco J. De Miguel f.demiguel@pamplona.es@pamplona.es

Reyes Moreno maria.moreno@pamplona.es

Rakel Rivera r.rivera@pamplona.es

Txistua

Alfonso Iturria a.iturria@pamplona.es

Saxofoia

Eduardo Rubio e.rubio@pamplona.es

Peio Fontán p.fontan@pamplona.es

Alfredo Carlavilla a.carlavilla@pamplona.es

Irudia

Haize-instrumentuak (metala)

Tronboia

Juan Carlos Aoiz jc.aoiz@pamplona.es

Bonbardinoa-Tuba

Álvaro Díaz alvaro.diaz@pamplona.es

Tronpeta

Beatriz Díaz b.diaz@pamplona.es

Ángel Ochotorena a.ochotorena@pamplona.es

Tronpa

Patxi Tardío p.tardio@pamplona.es

Irudia

Perkusioa, musika modernoa eta bestelako ikastaroak

Perkusioa

Salvador Tarazona s.tarazona@pamplona.es

Gitarra Elektrikoa

Ulrich Calvo u.calvo@pamplona.es

Baxu Elektrikoa

Kike Arza e.arza@pamplona.es

Bateria

Alberto Zarraluqui a.zarraluqui@pamplona.es

Korua-Abesbatza

Sandra Dominguez s.dominguez@pamplona.es

Kantua

M.ª José Elverdin mj.elverdin@pamplona.es

Ganbera Musika

M.ª José Ros m.ros@pamplona.es