Antolakuntza

Zuzendaritza taldea

Zuzendaria:

D. Luis Máximo Notario Ibarrola

direccion@pamplona.es

Ikasketaburua:

Dña. María Arratibel Aramburo

jefaturaestudios@pamplona.es

Idazkaria:

D. Álvaro de Santiago Goñi

secretaria.escuelademusica@pamplona.es

Administrazioa

Ikastetxeko Eskola Kontseilua

Kulturako, Jaietako, Hezkuntzako eta Kiroleko Zinegotzi Ordezkaria

Dña. Maider Beloki Unzu

Kulturako, Jaietako, Hezkuntzako eta Kiroleko zuzendaria

D. Íñigo Gómez Eguíluz

Udaleko pedagogoa

Dña. Mª Nuria Goñi Oiz

Eskolako zuzendaria

D. Luis Máximo Notario Ibarrola

Eskolako ikasketaburua

Dña. María Arratibel Aramburo

Eskolako Idazkaria

D. Álvaro de Santiago Goñi

Irakasleen ordezkaria

Dña. Beatriz Díaz Urtasun
D. Joel Iván Reynoso Abbruzzese
Dña. María de la O Biurrun Aramayo

Irakasle ez diren langileen ordezkaria

Dña. Mª Cristina Larrea Irigoyen

Ikasleen ordezkaria

D. Domingo Senosiáin Gascue

alumnadojmayaikasleak@pamplona.es

Gurasoen ordezkaria

D. Nicolás Alba Rico
Dña. Raquel Hernández Olave
Dña. Mª Luisa Navascués Zamora

jmayafamiliasgurasoak@pamplona.es

Irakasleak

Irudia
Musikaren Lengoaia

María Huarte

Gisela Martínez

Diego Salsamendi

Nuria Abadía

Ana Turcan

María Vallejos

Jose Antonio Olaizola

Irudia
Pianoa

Nuria Abadía Lacosta 

Mariola Biurrun 

Adela Martín 

Ana Teresa Rodríguez 

Héctor Pérez 

Ainhoa Martínez 

Joel Reynoso 

Ángela Irisarri 

Irudia
Hari-instrumentuak

Biola

Lorena Texeira

Biolontxeloa

Javier Navascués

Kontrabaxua

Daniel Morán

Biolina

Álvaro de Santiago 

Laura Zudaire 

Fermín Aramendía

Gitarra

Beatriz Fernández 

Irudia
Haize-instrumentuak (zura)

Akordeoia

Iagoba Bilbao 

Arantxa Irigoyen

M.ª Jesús Erdozain 

Iñaki Zugaldía

Oboea

María Arratibel 

Andrea Bellosta 

Klarinetea

Almudena Ibañez 

Salvador Contreras 

Miguel Nuño

Fagota

Peio Berasategi

Flauta

Francisco J. De Miguel 

Reyes Moreno 

Darío Castañeda 

Txistua

Alfonso Iturria 

Saxofoia

Leire Unzué

David Martínez

 

Irudia
Haize-instrumentuak (metala)

Tronboia

Juan Carlos Aoiz 

Bonbardinoa-Tuba

Vicent Barbeta

Tronpeta

Beatriz Díaz 

Ángel Ochotorena 

Tronpa

Sayoa Loinaz

Irudia
Perkusioa, musika modernoa eta bestelako ikastaroak

Perkusioa

Salvador Tarazona 

Gitarra Elektrikoa

Ulrich Calvo 

Baxu Elektrikoa

Kike Arza 

Bateria

Alberto Zarraluqui 

Korua-Abesbatza

Sandra Dominguez 

Kantua

M.ª José Elverdin 

Ganbera Musika

M.ª José Ros