1. Hasi
  2. Hiria
  3. Hezkuntza
  4. Joaquín Maya Musika Eskola Berezia
  5. Antolakuntza

Antolakuntza

Zuzendaritza taldea

Zuzendaria:

María Arratíbel

m.arratibel@pamplona.es

Ikasketaburua:

Marisol Malón

m.malon@pamplona.es

Idazkaria:

Álvaro de Santiago

a.santiago@pamplona.es

Administrazioa

Nerea Echarte

Cristina Larrea

escuelamusica@pamplona.es

Atezaindegia

María Soledad Almándoz

Encarnación Santesteban

Alberto

Ikastetxeko Eskola Kontseilua

Dña. Maider Beloki, Hezkuntza eta Kultura Alorreko zinegotzia

Dña. Maitena Muruzábal, Hezkuntza eta Kultura Alorreko zuzendaria

D. José Manuel Santana, Udaleko pedagogoa

Dña. María Arratíbel, Eskolako zuzendaria

Dña. Marisol Malón, Eskolako ikasketaburua

D. Álvaro de Santiago, Eskolako Idazkaria

D. Alfonso Iturria, irakasleen ordezkaria

D. Javire Navascués, irakasleen ordezkaria

Ángel Otxotorena, irakasleen ordezkaria

Dña. Cristina Larrea, irakasle ez diren langileen ordezkaria

D. Amílicar Quinatoa, ikasleen ordezkaria

Dña. Ana Goya, gurasoen ordezkaria

Irakasleak

Musikaren Lengoaia

Mari Mar Ayerdi m.ayerdi@pamplona.es

Leire Celestino l.celestino@pamplona.es

Gisela Martínez g.martinez@pamplona.es

Luis Notario l.notario@pamplona.es

José Antonio Olaizola j.olaizola@pamplona.es

María Suberviola m.suberviola@pamplona.es

Belén Valencia belen.valencia@pamplona.es

Pianoa

Nuria Abadía Lacosta n.abadia@pamplona.es

Mariola Biurrun m.biurrun@pamplona.es

José Luis Gimeno jl.gimeno@pamplona.es

Adela Martín adela.martin@pamplona.es

Ana Teresa Rodríguez at.rogriguez@pamplona.es

Héctor Pérez h.perez@pamplona.es

Ainhoa Martínez a.martinez2@pamplona.es

Hari-instrumentuak

Biola

Marisa Echeverría ml.echeverria@pamplona.es

Biolontxeloa

Javier Navascués j.navascues@pamplona.es

Kontrabaxua

Cruz Ojer c.ojer@pamplona.es

Biolina

Mónica Sánchez m.sanchez@pamplona.es

Álvaro Santiago a.santiago@pamplona.es

Laura zudaire l.zudaire@pamplona.es

Gitarra

Beatriz Fernández b.fernandez@pamplona.es

Marisol Malón m.malon@pamplona.es

Haize-instrumentuak (zura)

Akordeoia

Iagoba Bilbao i.bilbao@pamplona.es

M.ª Jesús Erdozain m.erdozain@pamplona.es

Oboea

María Arratibel m.arratibel@pamplona.es

Andrea Bellosta a.bellosta@pamplona.es

Klarinetea

Salvador Contreras

Almudena Ibañez a.ibanez@pamplona.es

Salvador Contreras a.contreras@pamplona.es

Flauta

Francisco J. De Miguel f.demiguel@pamplona.es@pamplona.es

Reyes Moreno maria.moreno@pamplona.es

Rakel Rivera r.rivera@pamplona.es

Txistua

Alfonso Iturria a.iturria@pamplona.es

Saxofoia

Eduardo Rubio e.rubio@pamplona.es

Peio Fontán p.fontan@pamplona.es

Alfredo Carlavilla a.carlavilla@pamplona.es

Haize-instrumentuak (metala)

Tronboia

Juan Carlos Aoiz jc.aoiz@pamplona.es

Bonbardinoa-Tuba

Álvaro Díaz alvaro.diaz@pamplona.es

Tronpeta

Beatriz Díaz b.diaz@pamplona.es

Ángel Ochotorena a.ochotorena@pamplona.es

Tronpa

Patxi Tardío p.tardio@pamplona.es

Perkusioa, musika modernoa eta bestelako ikastaroak

Perkusioa

Salvador Tarazona s.tarazona@pamplona.es

Gitarra Elektrikoa

Ulrich Calvo u.calvo@pamplona.es

Baxu Elektrikoa

Kike Arza e.arza@pamplona.es

Bateria

Alberto Zarraluqui a.zarraulqui@pamplona.es

Korua-Abesbatza

Sandra Dominguez s.dominguez@pamplona.es

Kantua

M.ª José Elverdin mj.elverdin@pamplona.es

Ganbera Musika

M.ª José Ros m.ros@pamplona.es

© Iruñeko Udala. Udaletxe Plaza z/g 31001 Iruña (Nafarroa) - 948 420 100 - pamplona@pamplona.es

Partekatu

Icono de conformidad Nivel Doble-A, W3C-WAI pautas de accesibilidad a los contenidos de la Web 1.0 del W3C-WAI